Renato Zeqollari - Gjergji - Valle jugu - LIVE lulishte 1 maji 2012
Renato Zeqollari - Gjergji - Valle jugu - LIVE lulishte 1 maji 2012
Fatos Tanasica (Fatosi Mborjes) Nenke jam semure Ne kafeneion e Gurit nga Mborja
Fatos Tanasica (Fatosi Mborjes) Nenke jam semure Ne kafeneion e Gurit nga Mborja
Marseli Visi dhe Olsi pershendesim klejsi enon New 2013
Marseli Visi dhe Olsi pershendesim klejsi enon New 2013
LIVE MUZIK RENATOJA I KORCES+
LIVE MUZIK RENATOJA I KORCES+
Gjergji Renato 2012
Gjergji Renato 2012
ZENUNI NEW 2013 FATMIR PANXHI GONI LIVE DJ ANI
ZENUNI NEW 2013 FATMIR PANXHI GONI LIVE DJ ANI
Renato , Gjergji & Juli Kur kaloj nga Korca
Renato , Gjergji & Juli Kur kaloj nga Korca
keli
keli
visi gerti renato nardi agron tomi turi tallava 2013
visi gerti renato nardi agron tomi turi tallava 2013
fatjoni orkestrale 2013 dasem ne korce
fatjoni orkestrale 2013 dasem ne korce
Korçë, 13-vjeçarja: Më përdhunoi 26-vjeçari:Erdhi te unë me dëshirë
Korçë, 13-vjeçarja: Më përdhunoi 26-vjeçari:Erdhi te unë me dëshirë
kaba nga Renato ne dasmen e Gelsit ne bilisht
kaba nga Renato ne dasmen e Gelsit ne bilisht
Spartak Kurteshi Gajdja Klodi Laprakes Kolazh Ervin Gonxhi Orkestrale LIVE BERAT 4 Janar 2013
Spartak Kurteshi Gajdja Klodi Laprakes Kolazh Ervin Gonxhi Orkestrale LIVE BERAT 4 Janar 2013
Marseli i Gencit dhe Visi 2012
Marseli i Gencit dhe Visi 2012
GJERGJI RENATO KORCA
GJERGJI RENATO KORCA
Renato i Korces
Renato i Korces
DASEM NE BELSH TE ELBASANIT.
DASEM NE BELSH TE ELBASANIT.
GAZI SHITIT & TURI GRABIANIT ORKESTRALE
GAZI SHITIT & TURI GRABIANIT ORKESTRALE
Zorba.Ne buzuk Vaska.Ne organo Tani Xhaferi.Live
Zorba.Ne buzuk Vaska.Ne organo Tani Xhaferi.Live
dj lepurushi mondi elbasanit me nakolike 2012-2013.HD
dj lepurushi mondi elbasanit me nakolike 2012-2013.HD
MONDI & ALTIN MYFTARI - VALLE TRESHE E FORTE LIVE BY DJ LANO VIDEO CLUB VERSUS BALLSH 2012 - 2013
MONDI & ALTIN MYFTARI - VALLE TRESHE E FORTE LIVE BY DJ LANO VIDEO CLUB VERSUS BALLSH 2012 - 2013
Renato klarinet orkestrale live ....armandi....
Renato klarinet orkestrale live ....armandi....
Adi Sybardhi & Sunaj & Mladi Taleni ko Bijav 2013
Adi Sybardhi & Sunaj & Mladi Taleni ko Bijav 2013
Renato , Gjergji , Ari , Juli - Kolazh Live Harrem (2010)
Renato , Gjergji , Ari , Juli - Kolazh Live Harrem (2010)
TAKU LIVE 2013--ORKESTRALE LIVE( balerinat duker kercyer)
TAKU LIVE 2013--ORKESTRALE LIVE( balerinat duker kercyer)
Pogonishte + Popullore 2012
Pogonishte + Popullore 2012
EuroKorca ne Ierapetra Krete... Pagezimi i Joanes
EuroKorca ne Ierapetra Krete... Pagezimi i Joanes
Shaban Cela kaba live ne Cerme 01/02/2013 ....armandi....
Shaban Cela kaba live ne Cerme 01/02/2013 ....armandi....
ALBAN PLOVISHTI LIVE nga SHKELZEN DELIJA & NIKOLLA MALAJ VIDEO STUDIO MULLA
ALBAN PLOVISHTI LIVE nga SHKELZEN DELIJA & NIKOLLA MALAJ VIDEO STUDIO MULLA
DASMA E FATONIT & VJOLLCËS - Sot Fatonin e martojna!
DASMA E FATONIT & VJOLLCËS - Sot Fatonin e martojna!
Drites tate Xhevahir Live Moli Dasem Tironse  2013
Drites tate Xhevahir Live Moli Dasem Tironse 2013
POGONISHTE RENATO & GERI
POGONISHTE RENATO & GERI
Baba Tomori Potpuri Alban Plovishti
Baba Tomori Potpuri Alban Plovishti
EMILJANO TALO  Sorkadhia (pogonishte)
EMILJANO TALO Sorkadhia (pogonishte)
Super Extra Tallava Bullgare 2013
Super Extra Tallava Bullgare 2013
Serkos - Ringos (2)
Serkos - Ringos (2)
RENATO KORCA LIVE
RENATO KORCA LIVE
cunat e korces tallava 2012
cunat e korces tallava 2012
Sherr allashqiptar futbolli, qe ngjan me arene boksi, ne Kastrioti-Lushnja
Sherr allashqiptar futbolli, qe ngjan me arene boksi, ne Kastrioti-Lushnja
arti gjergji korca 2013
arti gjergji korca 2013
Ari Flamuri Renato Serenate Euro Korca
Ari Flamuri Renato Serenate Euro Korca
HOTEL
HOTEL "EURO KORCA" POGRADEC
renato korca 2013
renato korca 2013
MARJUS ORKESTRALE 2013  B13 ADI SYBARDHI
MARJUS ORKESTRALE 2013 B13 ADI SYBARDHI
visi pogradecit 2014
visi pogradecit 2014
renato korca live 2013 dasme
renato korca live 2013 dasme
Ari Renato Muli Euro Korca
Ari Renato Muli Euro Korca
ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ (Remos)- Η ΝΥΧΤΑ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ NEW SONG 2011 CD RIP
ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ (Remos)- Η ΝΥΧΤΑ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ NEW SONG 2011 CD RIP
vali zenuni 2013
vali zenuni 2013
ORKESTRALE RENATO & GERALDO CUNAJ
ORKESTRALE RENATO & GERALDO CUNAJ