LIKE KETE LINK :
http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744
http://www.facebook.com/pages/Alb-Studio/346550369744


Po Martojme Malon - Dasma e Malos.
(Todi Llupi & Arqile Lipe)

HUMORI I PASTER SHQIPTAR I CILI I MUNGON EKRANEVE NE TV DITET E SOTME,,,,,POR NJE HUMOR BANAL NA SHOQERON NE TE GJITHA TELEVIZIONET APO SHOW TE NDRYSHEM.

KOÇO DEVOLE Humor 1991
KOÇO DEVOLE Humor 1991
E shtuna gazmore e një qyteti - Vlorë
E shtuna gazmore e një qyteti - Vlorë
Estrada e Fierit - Fukarai dhe DHIJA - Fuat Boci
Estrada e Fierit - Fukarai dhe DHIJA - Fuat Boci
[Humor] Ballistet dhe Partizanet HD (1986)
[Humor] Ballistet dhe Partizanet HD (1986)
Parodistet e Vlores - Ne Farmaci, Farmacistja dhe ILACET
Parodistet e Vlores - Ne Farmaci, Farmacistja dhe ILACET
Parodistet e Vlores - Doktori
Parodistet e Vlores - Doktori
Humor Fierak
Humor Fierak
Parodistet e vlores Televizori
Parodistet e vlores Televizori
Humor ne Vite : Xha Braho - Enver Hoxha,Hitleri,Lenini,Stalini.
Humor ne Vite : Xha Braho - Enver Hoxha,Hitleri,Lenini,Stalini.
[Humor] Dita e Clirimit HD (2008)
[Humor] Dita e Clirimit HD (2008)
Parodistet e Vlores - Jarani
Parodistet e Vlores - Jarani
[Humor] Mulliri HD (2008)
[Humor] Mulliri HD (2008)
Humor ne Vite : Parodistet e Vlores - Gruaja e Ndershme dhe Dashnoret e saj..!!
Humor ne Vite : Parodistet e Vlores - Gruaja e Ndershme dhe Dashnoret e saj..!!
Estrada e Durresit - Darja
Estrada e Durresit - Darja
TELEBINGO (Humor ne Vite) - Luftar Paja,Agron Llakaj etj..!
TELEBINGO (Humor ne Vite) - Luftar Paja,Agron Llakaj etj..!
Martesa e Hasanit . (Hasan Pordha)
Martesa e Hasanit . (Hasan Pordha)
[Spektakel] Martojme Malon HD (2000)
[Spektakel] Martojme Malon HD (2000)
[Humor] Telefoni i Ri HD (1982)
[Humor] Telefoni i Ri HD (1982)
LUFTAR PAJA PELLEMBA.flv
LUFTAR PAJA PELLEMBA.flv
Gjermani
Gjermani
Fadil Hasa & Muharrem Hoxha - DOGANA
Fadil Hasa & Muharrem Hoxha - DOGANA
Cekja Berat Humor 1995.avi
Cekja Berat Humor 1995.avi
E ema e Zeqos ne maje te Thanes
E ema e Zeqos ne maje te Thanes
[Humor] Kenge nga Parodistet e Vlores HD (1992)
[Humor] Kenge nga Parodistet e Vlores HD (1992)
Estrada e Durresit - Teze Bija. Katundari.
Estrada e Durresit - Teze Bija. Katundari.
Humor Shkodran - Burri nga Amerika - B. Cinari Z. Miloti E. Halili S. Ruci D.Xhai.
Humor Shkodran - Burri nga Amerika - B. Cinari Z. Miloti E. Halili S. Ruci D.Xhai.
Berisha do martoje Malon
Berisha do martoje Malon
MILIONERI : Humor nga : Koco Devole dhe Bujar Asqeriu
MILIONERI : Humor nga : Koco Devole dhe Bujar Asqeriu
fadil hasa grimca humoristike nga durrsi 2 te vitit 1999
fadil hasa grimca humoristike nga durrsi 2 te vitit 1999
Humor i zgjedhur Fierak ne vite
Humor i zgjedhur Fierak ne vite
Humor shqip-Kuvend i lezhes-Berisha&Skenderbeu
Humor shqip-Kuvend i lezhes-Berisha&Skenderbeu
Behar Mera & Veli Rada - Sho Isari, ushtar Bilushi
Behar Mera & Veli Rada - Sho Isari, ushtar Bilushi
Parodistet e Vlores - Autorizimi
Parodistet e Vlores - Autorizimi
[Humor] Grimca Humoristike ne Vite HD
[Humor] Grimca Humoristike ne Vite HD
Agim Bajko - Gjuetia e fundit, pjesa e trete.wmv
Agim Bajko - Gjuetia e fundit, pjesa e trete.wmv
Humor Nder Vite.
Humor Nder Vite.
Humor Partizani,Ballisti,Gjermani - Agron Llakaj ,Koco Devole : Debati per 28 - 29 NENTORIN.
Humor Partizani,Ballisti,Gjermani - Agron Llakaj ,Koco Devole : Debati per 28 - 29 NENTORIN.
IRMA & ERANDA LIBOHOVA - Dy Motra
IRMA & ERANDA LIBOHOVA - Dy Motra
pordha pups fart osuruk пердеть  おなら  屁  cái địt  pet
pordha pups fart osuruk пердеть おなら 屁 cái địt pet
Ku hyn parja s'punon darja - pj 2 Humor durrsi Vathe mi dreq
Ku hyn parja s'punon darja - pj 2 Humor durrsi Vathe mi dreq
Humor Durrsak me Fadil Hasa, Muharrem Hoxha, Roland Koça, Aishe Stari, Pjesa 2
Humor Durrsak me Fadil Hasa, Muharrem Hoxha, Roland Koça, Aishe Stari, Pjesa 2
Humor Parodistët e Vlorës - doktorr recetën
Humor Parodistët e Vlorës - doktorr recetën
cekja 2
cekja 2
Humor Durrsi - Dhjeta e vajzës
Humor Durrsi - Dhjeta e vajzës
(humor nga estrada e tiranes)
(humor nga estrada e tiranes)
[Humor] Grimca Humoristike ne Vite HD
[Humor] Grimca Humoristike ne Vite HD
Humor Durrsi 1992 - Për një kokërr patate
Humor Durrsi 1992 - Për një kokërr patate
cudira shqiptare
cudira shqiptare
Telekomedite Dashi pa Brire dhe Valixhja 1 Milion Dollar  www tanmarket com php  YouTube22
Telekomedite Dashi pa Brire dhe Valixhja 1 Milion Dollar www tanmarket com php YouTube22
Fresk Fare // Puntata 4 // Dhoma
Fresk Fare // Puntata 4 // Dhoma