Alels Micka & Agron Kondi O Kurbet te rente zjarr

Rexhep Sinaj- S'ke faj ti kam faj une(Shqipja Master Produksion)
Rexhep Sinaj- S'ke faj ti kam faj une(Shqipja Master Produksion)
GEZIM KASO aty ku me lindi nena
GEZIM KASO aty ku me lindi nena
Nini yll qe nuk shuhesh Haxhi Dede Reshat Bardhi(Shqipja Master Produksion)
Nini yll qe nuk shuhesh Haxhi Dede Reshat Bardhi(Shqipja Master Produksion)
MARSELA - TE KAM MARAZ
MARSELA - TE KAM MARAZ
ALEKS MICKA-KU PO SHKON MOJ DALLANDYSHE
ALEKS MICKA-KU PO SHKON MOJ DALLANDYSHE
Marjola ft. Jurgen Kacani - Ta mbajme gjalle amanetin (Official Video, HD)
Marjola ft. Jurgen Kacani - Ta mbajme gjalle amanetin (Official Video, HD)
Aleks Micka - O ju engjej
Aleks Micka - O ju engjej
Aleks Micka   Si duroi
Aleks Micka Si duroi
O bire ku je - Keng Kurbeti
O bire ku je - Keng Kurbeti
Aleks Micka - Thelleze e armenit (Official Video HD)
Aleks Micka - Thelleze e armenit (Official Video HD)
E ema e Zeqos ne maje te Thanes
E ema e Zeqos ne maje te Thanes
Spartak Xhaferraj - Dhender o Dhender
Spartak Xhaferraj - Dhender o Dhender
Marjol Rrapaj -  C'te Besosh Tek Ti O Perendi-(Kushtuar Adit).
Marjol Rrapaj - C'te Besosh Tek Ti O Perendi-(Kushtuar Adit).
Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt  (Official Video HD)
Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt (Official Video HD)
Arta Allushaj -Sevaster kudhes grehoti(Shqipja Master Produksion)
Arta Allushaj -Sevaster kudhes grehoti(Shqipja Master Produksion)
NINI-sec u mbush kjo oda sot
NINI-sec u mbush kjo oda sot
Jurgen Kacani - Nje here thone te trashegohesh (Official Video HD)
Jurgen Kacani - Nje here thone te trashegohesh (Official Video HD)
ARIF DUSHA - kenge per Lulzim Bashen
ARIF DUSHA - kenge per Lulzim Bashen
Spartak Xhaferri - Qejf o qejf o qerrata
Spartak Xhaferri - Qejf o qejf o qerrata
Ylli Baka - Kolazh, Vetem ty te dua (Official Video HD)
Ylli Baka - Kolazh, Vetem ty te dua (Official Video HD)
Marjol Rrapaj - Shqiperi te kam nene
Marjol Rrapaj - Shqiperi te kam nene
RENATO JAHO - KAFE PA SHEQER ( OFFICIAL VIDEO )
RENATO JAHO - KAFE PA SHEQER ( OFFICIAL VIDEO )
Saimir Ahmeti -Nuse fshati (Shqipja Master Produksion)
Saimir Ahmeti -Nuse fshati (Shqipja Master Produksion)
Marjol Rrapaj-Jam betuar rende (Shqipja Master Produksion)
Marjol Rrapaj-Jam betuar rende (Shqipja Master Produksion)
Eduart Dëma - Do ta marr nusen came
Eduart Dëma - Do ta marr nusen came
JULI CENKO - CUPA PER BABANE ( SHQIPJA MASTER Production)
JULI CENKO - CUPA PER BABANE ( SHQIPJA MASTER Production)
Eglantina  Doko-Sa lezet ky gezim (kolazh) (Shqipja Master Produksion)
Eglantina Doko-Sa lezet ky gezim (kolazh) (Shqipja Master Produksion)
Gentian Lamaj  Baba Selman Martaneshi(Rabie)(Shqipja Master Produksion)
Gentian Lamaj Baba Selman Martaneshi(Rabie)(Shqipja Master Produksion)
Petrit Lulo ft Fahrije Zogaj - Nje Komb nje Flamur (Official Video HD)
Petrit Lulo ft Fahrije Zogaj - Nje Komb nje Flamur (Official Video HD)
Skifter Etemi - Kurbet i Mallkuar Albanian Music
Skifter Etemi - Kurbet i Mallkuar Albanian Music
Marjol Rrapaj - Me ty dua te vdes (Official Video)
Marjol Rrapaj - Me ty dua te vdes (Official Video)
Klodian Rama- Te isha dhe njehere i ri (Shqipja Master Produksion)
Klodian Rama- Te isha dhe njehere i ri (Shqipja Master Produksion)
Behar Spahiu -Bukuroshe e zallit (Shqipja Master Produksion)
Behar Spahiu -Bukuroshe e zallit (Shqipja Master Produksion)
Klodian Rama -O moj xhike xhelanxhike  (Shqipja Master Produksion)
Klodian Rama -O moj xhike xhelanxhike (Shqipja Master Produksion)
Elton Qeraj - Dale o moj xhane (Official Video HD)
Elton Qeraj - Dale o moj xhane (Official Video HD)
Spartak Xhaferraj - Ku do Veje e Ku do Shkoje
Spartak Xhaferraj - Ku do Veje e Ku do Shkoje
Perlat Pashaj - Jo mo jo s`ka faj Minushja
Perlat Pashaj - Jo mo jo s`ka faj Minushja
ALEKS NIKA - Pjesa 2
ALEKS NIKA - Pjesa 2
Marjola ft. Jurgen Kacani - Kolazh (Official Video HD)
Marjola ft. Jurgen Kacani - Kolazh (Official Video HD)
Ylli Baka - Endrra amerikane (Official Video)
Ylli Baka - Endrra amerikane (Official Video)
Altin Ranxha - Te dua te dua (Official Video HD)
Altin Ranxha - Te dua te dua (Official Video HD)
Lere lere goce plakun - Nertila Vreto & Kreshnik Resuli
Lere lere goce plakun - Nertila Vreto & Kreshnik Resuli
Edmond Bregu - Vajze Myzeqare (Shqipja Master Produksion)
Edmond Bregu - Vajze Myzeqare (Shqipja Master Produksion)
SILVA GUNBARDHI & ROVENA IBRAHIMI - Gjitonen qe kisha prane, 100 VJET MUZIKE
SILVA GUNBARDHI & ROVENA IBRAHIMI - Gjitonen qe kisha prane, 100 VJET MUZIKE
ARTIOLA & PONI - FOL SHQIP
ARTIOLA & PONI - FOL SHQIP
ALEKS MICKA-LIVE-O KURBET TE RENTE ZJARRI-KONCERT NGA A.KONDI&K
ALEKS MICKA-LIVE-O KURBET TE RENTE ZJARRI-KONCERT NGA A.KONDI&K
Ledio Arapaj - U puthen loti dhe kenga
Ledio Arapaj - U puthen loti dhe kenga
Gezim Kaso -Ah se c'dua(Shqipja Master Produksion)
Gezim Kaso -Ah se c'dua(Shqipja Master Produksion)
Juli Cenko - Magjia (Musical-Fest)
Juli Cenko - Magjia (Musical-Fest)
Aleks Micka -  Nuse nikoqireja (2010 Remix)
Aleks Micka - Nuse nikoqireja (2010 Remix)