Dasma ne New York Qanije Skenderi edhe Shqipe Kastrati

Shqipe Kastrati   Këngë për vjehrra
Shqipe Kastrati Këngë për vjehrra
Shqipe Kastrati - O xhan ku te kam more 2012
Shqipe Kastrati - O xhan ku te kam more 2012
Gezim Nika ne dasem te Dritanit edhe te Genartines 2010
Gezim Nika ne dasem te Dritanit edhe te Genartines 2010
SHQIPE KASTRATI--- E KAM PAS NJI JARAN TE VJETER /NE DASEM E NEHATIT ,  (NEO'S )
SHQIPE KASTRATI--- E KAM PAS NJI JARAN TE VJETER /NE DASEM E NEHATIT , (NEO'S )
Shqipe Kastrati - Gishtat me dukat
Shqipe Kastrati - Gishtat me dukat
Qanije Skenderi - Vallja e dajellareve Dasma e Durimit
Qanije Skenderi - Vallja e dajellareve Dasma e Durimit
Argjend & Flori Lloga ft Shqipe Kastrati - Gurmbeti 2012
Argjend & Flori Lloga ft Shqipe Kastrati - Gurmbeti 2012
Dasma Dibrane ne chicago 2
Dasma Dibrane ne chicago 2
Qanije Skenderi Dasma 2 Goni
Qanije Skenderi Dasma 2 Goni
shqipe kastrati
shqipe kastrati
Dasma e Amirit Me Adelinen
Dasma e Amirit Me Adelinen
Qanije Skenderi - Ke Skenderat Dasme bujne ,Po te lutem shoku him , Jam mberzit or vlla ,
Qanije Skenderi - Ke Skenderat Dasme bujne ,Po te lutem shoku him , Jam mberzit or vlla ,
viktor loli
viktor loli
Dasem Shqiptaro-Amerikane ne New York Viti 1988
Dasem Shqiptaro-Amerikane ne New York Viti 1988
Dasma Shqiptare Zvicerr 24.04.2011 - Elonid & Amira - Part 2 - Albanische Hochzeit - Ay Video®
Dasma Shqiptare Zvicerr 24.04.2011 - Elonid & Amira - Part 2 - Albanische Hochzeit - Ay Video®
Shqipe Kastrati 2012
Shqipe Kastrati 2012
Zeqir Kryeziu
Zeqir Kryeziu
dasma e micos (xorevei o  ksenos)
dasma e micos (xorevei o ksenos)
Mahmut Ferati & Shqipe Kastrati & Shaqir Cervadiku   Dy kame ne nje kepuce dhe Rrenagjija
Mahmut Ferati & Shqipe Kastrati & Shaqir Cervadiku Dy kame ne nje kepuce dhe Rrenagjija
Dasma Dibrane ne chicago 5.wmv
Dasma Dibrane ne chicago 5.wmv
Dasma Fiesta 2010
Dasma Fiesta 2010
Remzije Osmani - Kan ardhe krushqit
Remzije Osmani - Kan ardhe krushqit
Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle
Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle
Qanije Skenderi Dasma 2
Qanije Skenderi Dasma 2
Dasma Dibrane ne chicago 3
Dasma Dibrane ne chicago 3
Dasma e Aldes & Dritanit ( Hyrja e nuses )
Dasma e Aldes & Dritanit ( Hyrja e nuses )
Gezim Salaj Ismet Aloshi Valdet Luka Hejdi Mehmeti LIVE 2011
Gezim Salaj Ismet Aloshi Valdet Luka Hejdi Mehmeti LIVE 2011
Qanije Skenderi Muça   -  Moj fush e Korabit
Qanije Skenderi Muça - Moj fush e Korabit
Mahmut Ferati & Shqipe Kastrati & Shaqir Cervadiku   Potpuri
Mahmut Ferati & Shqipe Kastrati & Shaqir Cervadiku Potpuri
Bekim Kastrati - NE DARSEM LIVE REST.GOLD
Bekim Kastrati - NE DARSEM LIVE REST.GOLD
Sinkopa & Shqipe Kastrati
Sinkopa & Shqipe Kastrati
shqipe kastrati
shqipe kastrati
Shqipe Kastrati & Shaban Jetishi (Bani) - Dashuria ska kufi
Shqipe Kastrati & Shaban Jetishi (Bani) - Dashuria ska kufi
Dasma Dibrane ne chicago 4.wmv
Dasma Dibrane ne chicago 4.wmv
Shqipe Kastrati & Nazife Bunjaku Potpurii
Shqipe Kastrati & Nazife Bunjaku Potpurii
HAXHI E AGRON MAQELLARA: HAJREDIN PASHA
HAXHI E AGRON MAQELLARA: HAJREDIN PASHA
MERITA HALILI - Kolazh, 100 VJET MUZIKE
MERITA HALILI - Kolazh, 100 VJET MUZIKE
Shqipe Kastrati 'hajrin mos e pafsh'
Shqipe Kastrati 'hajrin mos e pafsh'
Dafina Kastrati   Ty t' kam dashnin e parë
Dafina Kastrati Ty t' kam dashnin e parë
Motrat Bunjaku - Hy ne valle o moj kosovare POTPURI
Motrat Bunjaku - Hy ne valle o moj kosovare POTPURI
Bekim Kastrati - Gurbeti NEW 2011
Bekim Kastrati - Gurbeti NEW 2011
Dasma e Leonardit - Hotel Konti 2009
Dasma e Leonardit - Hotel Konti 2009
DASEM SHQIPTARE JETMIR'S AND EDONA'S
DASEM SHQIPTARE JETMIR'S AND EDONA'S
Dasma NYC
Dasma NYC
Shqipe Kastrati- 2009 NEW NEW
Shqipe Kastrati- 2009 NEW NEW
shqiptaret ne amerike per festen e gjelit te detit
shqiptaret ne amerike per festen e gjelit te detit
Muzik turke shum e mirë xvid
Muzik turke shum e mirë xvid
AGRON MAQELLARA: LOTE LOTOJ
AGRON MAQELLARA: LOTE LOTOJ
shipja ne  shkenderbeg per adem bicakin dhe  luanin
shipja ne shkenderbeg per adem bicakin dhe luanin
MOTRAT MUSTAFA SHQIPE KASTRATI NAZIFE BUNJAKU - BOLLE E MIR VEQ PAK E VOGEL
MOTRAT MUSTAFA SHQIPE KASTRATI NAZIFE BUNJAKU - BOLLE E MIR VEQ PAK E VOGEL