Dj Erlini per dasma dhe gezime te tjera familjare
Grupi i gramshit - dy derrasa permbi gure!!!!!!By djerlini!!!!!

Gramsh-miqesia gramsh-cka babai qe ri merzitur-keng me iso
Gramsh-miqesia gramsh-cka babai qe ri merzitur-keng me iso
LOSHI SULOVARKA
LOSHI SULOVARKA
Xhevair&Feti janca - Eshte nje gardhe i ulet nene, dy derrasa permbi krua (By DjErlini )
Xhevair&Feti janca - Eshte nje gardhe i ulet nene, dy derrasa permbi krua (By DjErlini )
Maksi islami - Valle e gajdes(By Djerlini)
Maksi islami - Valle e gajdes(By Djerlini)
Vellezrit Janca - Coban te desha shume,cjane dy oda,atje lart te are madhe (By DjErlini)
Vellezrit Janca - Coban te desha shume,cjane dy oda,atje lart te are madhe (By DjErlini)
Grupi i Gramshit
Grupi i Gramshit
Gramsh-miqesia gramsh cjan dy oda te medha
Gramsh-miqesia gramsh cjan dy oda te medha
Grupi 3 Folk i Gramshit  Ne fustan te bardhe
Grupi 3 Folk i Gramshit Ne fustan te bardhe
IDAJETI QAZIMI KLARA & DY DERRASA
IDAJETI QAZIMI KLARA & DY DERRASA
Grupi 3 Folk i Gramshit  Kur me zbret nga mali
Grupi 3 Folk i Gramshit Kur me zbret nga mali
Bilbilat e Vrionit - Tuj tuj tuj me pula deti
Bilbilat e Vrionit - Tuj tuj tuj me pula deti
Xhevair&Feti Janca - Sulovarka kolazh shume i bukur (By DjErlini)
Xhevair&Feti Janca - Sulovarka kolazh shume i bukur (By DjErlini)
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Sulovarka
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Sulovarka
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Jam e vogel prit dhe ca
Gramsh , Grupi '3 Folk' - Jam e vogel prit dhe ca
Avni Lushka & Luli Qose  dy Derrasa permbi gure
Avni Lushka & Luli Qose dy Derrasa permbi gure
Vellezerit Janca - Do marr Kazilin moj nene
Vellezerit Janca - Do marr Kazilin moj nene
Devollice...by Adi...
Devollice...by Adi...
Avni Lushka & Luli  Qose Molle e kuqe
Avni Lushka & Luli Qose Molle e kuqe
Popullore - Dy vajza nga fshati
Popullore - Dy vajza nga fshati
LIVE JUGU PER VLLEZRIT JANCA.wmv
LIVE JUGU PER VLLEZRIT JANCA.wmv
idajeti qazimi klara & fryn veri
idajeti qazimi klara & fryn veri
Sulova - Ma do zemra (By DjErlini)
Sulova - Ma do zemra (By DjErlini)
Grupi i gramshit - Sulovarka!!!!!!!!By Djerlini!!!!!!!!
Grupi i gramshit - Sulovarka!!!!!!!!By Djerlini!!!!!!!!
o coban te dua shume
o coban te dua shume
Grupi i gramshit - Do ta marr nusen gramshake (By DjErlini)
Grupi i gramshit - Do ta marr nusen gramshake (By DjErlini)
Grupi 3 Folk i Gramshit  Per ty lulja e beharit
Grupi 3 Folk i Gramshit Per ty lulja e beharit
Xhevair Bora - Iku burri dhe la gruan
Xhevair Bora - Iku burri dhe la gruan
vellezerit janca e re 2013
vellezerit janca e re 2013
popullore gramshjote live
popullore gramshjote live
Kenge polifonike nga:Grupi i Velleheve ANDON POCI(Gjirokaster)
Kenge polifonike nga:Grupi i Velleheve ANDON POCI(Gjirokaster)
Gramsh 2009 -
Gramsh 2009 - " NAZJA" SIC E KENDOJNE GRAMSHIOTET
Do ta marr nusen Korcare - Maksi Islami
Do ta marr nusen Korcare - Maksi Islami
Xhevair & Feti Janca - Ne shtepine e gjyshit, Cap e cap, Gajde (By DjErlini)
Xhevair & Feti Janca - Ne shtepine e gjyshit, Cap e cap, Gajde (By DjErlini)
Vellezerit Janca - Trendafili i Kenges
Vellezerit Janca - Trendafili i Kenges
Kujtim Shqipo -O i Zoti i Shtepise - (Popullore)
Kujtim Shqipo -O i Zoti i Shtepise - (Popullore)
Hidhe vallen nuse
Hidhe vallen nuse
Luli Qose & Avni Lushka ♫ Kolazh♫_♫Live
Luli Qose & Avni Lushka ♫ Kolazh♫_♫Live
Popullore Jugu Live - Fryn Veri - Altin Ranxha
Popullore Jugu Live - Fryn Veri - Altin Ranxha
Riza Cerova-skrapar
Riza Cerova-skrapar
Flamur Janca - Pa dil bije, Mora rrugen per greqi (By DjErlini)
Flamur Janca - Pa dil bije, Mora rrugen per greqi (By DjErlini)
Xhevair&Feti Janca - 15 vjec njoha nje vajze (By DjErlini)
Xhevair&Feti Janca - 15 vjec njoha nje vajze (By DjErlini)
Avni Lushka 15 vjec desha nje vajze&atje lart tek guri i bardhe new
Avni Lushka 15 vjec desha nje vajze&atje lart tek guri i bardhe new
V.JANCA & BOBI_DJ LIVE TABANI I GRAMSHIT KOLAZH.wmv
V.JANCA & BOBI_DJ LIVE TABANI I GRAMSHIT KOLAZH.wmv
valle popullore dasmash nga gramshi
valle popullore dasmash nga gramshi
pipza rmx-lisi...nardi xhafa.
pipza rmx-lisi...nardi xhafa.
Qemal Fejzo & Petref Hysa - Ky Mulliri i Belshit - (Popullore)
Qemal Fejzo & Petref Hysa - Ky Mulliri i Belshit - (Popullore)
Popullore Persa- Bota eshte e imja Popullore
Popullore Persa- Bota eshte e imja Popullore
Nuse fshati, jam ashik berati, manushaqe lujma belin (By DjErlini)
Nuse fshati, jam ashik berati, manushaqe lujma belin (By DjErlini)
mbi qerpikun tend
mbi qerpikun tend
valle jugu KAJTUSHKA DHE ELENAQI nga Ziaj Chicago
valle jugu KAJTUSHKA DHE ELENAQI nga Ziaj Chicago