Edmond Bregu - Vajze Myzeqare (Shqipja Master Produksion)
Edmond Bregu - Vajze Myzeqare (Shqipja Master Produksion)
Vitori Balili 13 MALE NE KEMBE
Vitori Balili 13 MALE NE KEMBE
Luan Lamaj - Malli me ka marre (Official)
Luan Lamaj - Malli me ka marre (Official)
Elton Sulaj-Moj Shelege ( SHQIPJA MASTER Production)
Elton Sulaj-Moj Shelege ( SHQIPJA MASTER Production)
Renato Gjergji Juli live dasme bilisht 2012
Renato Gjergji Juli live dasme bilisht 2012
Dasem Shqiptare ne Santorini 2011 HD
Dasem Shqiptare ne Santorini 2011 HD
Rajmonda Aliaj - Sa lezet dasma e madhe  (Official Video HD)
Rajmonda Aliaj - Sa lezet dasma e madhe (Official Video HD)
Mariola Kacani ft Jurgen Kacani - Valle popullore (Musical-Fest)
Mariola Kacani ft Jurgen Kacani - Valle popullore (Musical-Fest)
AGIM KAPLLANI dasma sec u ngrit ne kembe
AGIM KAPLLANI dasma sec u ngrit ne kembe
Teuta Dyrmishi - Lum si un e lum si ti
Teuta Dyrmishi - Lum si un e lum si ti
Luziana - Afer detit afer mbretit
Luziana - Afer detit afer mbretit
Esmeralda & Altini ( grupi Myzeqeja) - Te dua moj nure
Esmeralda & Altini ( grupi Myzeqeja) - Te dua moj nure
Neta Doko  Dem e bere bukurin
Neta Doko Dem e bere bukurin
Qani Troka-Beni gati ftesat( SHQIPJA MASTER Production)
Qani Troka-Beni gati ftesat( SHQIPJA MASTER Production)
Klodian Rama- Te isha dhe njehere i ri (Shqipja Master Produksion)
Klodian Rama- Te isha dhe njehere i ri (Shqipja Master Produksion)
Eduart Dëma - Do ta marr nusen came
Eduart Dëma - Do ta marr nusen came
Grupi Myzeqeja ( Zharrez )  - Kolazh Myzeqar HD 720p
Grupi Myzeqeja ( Zharrez ) - Kolazh Myzeqar HD 720p
Lefter Proko - Moj bejka Konispolate (Official)
Lefter Proko - Moj bejka Konispolate (Official)
Te flisja me ty o Zot-Eduart Dëma
Te flisja me ty o Zot-Eduart Dëma
Ylli Baka - Kolazh, Vetem ty te dua (Official Video HD)
Ylli Baka - Kolazh, Vetem ty te dua (Official Video HD)
Behar Spahiu -Bukuroshe e zallit (Shqipja Master Produksion)
Behar Spahiu -Bukuroshe e zallit (Shqipja Master Produksion)
Vasillaq Gremi - Kurbeti
Vasillaq Gremi - Kurbeti
Arta Allushaj -Sevaster kudhes grehoti(Shqipja Master Produksion)
Arta Allushaj -Sevaster kudhes grehoti(Shqipja Master Produksion)
Dasma Shqiptare ,Orkestra LIVE - Vathi Fejzo - Kolazh me Kaba dhe Kenge (Grupi Belshit).
Dasma Shqiptare ,Orkestra LIVE - Vathi Fejzo - Kolazh me Kaba dhe Kenge (Grupi Belshit).
Të rrita të bëra kaq - Përparim Bame (Dasmat e Jugut)
Të rrita të bëra kaq - Përparim Bame (Dasmat e Jugut)
HYSNI ALUSHI  nuse te percjell babai
HYSNI ALUSHI nuse te percjell babai
Shpresa Ymeraj- Cun cun i bukur shume  (Shqipja Master Produksion)
Shpresa Ymeraj- Cun cun i bukur shume (Shqipja Master Produksion)
Ziklen Vezi-Mos me ler te pres ( SHQIPJA MASTER Production)
Ziklen Vezi-Mos me ler te pres ( SHQIPJA MASTER Production)
Paro ft. Adriana Koreta - Amanet Bije (Official Video HD)
Paro ft. Adriana Koreta - Amanet Bije (Official Video HD)
Thoma Loli ft. Luan Huse - Kaba (Official Video)
Thoma Loli ft. Luan Huse - Kaba (Official Video)
Nertila Selmanaj-nuse larg do shkoj(Shqipja Master Produksion)
Nertila Selmanaj-nuse larg do shkoj(Shqipja Master Produksion)
Marjola & Jurgen Kacani - Djale nga Jugu (Official Video HD)
Marjola & Jurgen Kacani - Djale nga Jugu (Official Video HD)
02 - Në bahçen tënde., - Tefta KONDO - KENGE.mpg
02 - Në bahçen tënde., - Tefta KONDO - KENGE.mpg
Irfan Hysi & Fatmira rako Kana   Kolazh dasmash
Irfan Hysi & Fatmira rako Kana Kolazh dasmash
Gezim Kaso - Tradita Dhe Besa e Shqiptarit
Gezim Kaso - Tradita Dhe Besa e Shqiptarit
Altin Sulku - Fukaraja
Altin Sulku - Fukaraja
Perlat Pashaj - Jo mo jo s`ka faj Minushja
Perlat Pashaj - Jo mo jo s`ka faj Minushja
Dule Malindi -Demir Zyko Demir kenga  (Shqipja Master Produksion)
Dule Malindi -Demir Zyko Demir kenga (Shqipja Master Produksion)
Ermal Fejzullahi- e shkuar e haruar
Ermal Fejzullahi- e shkuar e haruar
Gezim Kaso jabanxhi hd
Gezim Kaso jabanxhi hd
Sinan Vllasaliu Ft Eli Fara - Dasma e Madhe (Max Production)
Sinan Vllasaliu Ft Eli Fara - Dasma e Madhe (Max Production)
Petrit Berisha  HAJT QESH NJE HERE
Petrit Berisha HAJT QESH NJE HERE
Ergys Hyka- Mos bej si e vogel(Shqipja Master Produksion)
Ergys Hyka- Mos bej si e vogel(Shqipja Master Produksion)
Petrit Lulo ft Fahrije Zogaj - Nje Komb nje Flamur (Official Video HD)
Petrit Lulo ft Fahrije Zogaj - Nje Komb nje Flamur (Official Video HD)
Ylli Baka - E bukura dheut (Official Video HD)
Ylli Baka - E bukura dheut (Official Video HD)
Silva Gunbardhi - Djemte e Vlores (Official Video HD)
Silva Gunbardhi - Djemte e Vlores (Official Video HD)
Denisa Laska -Do  7 hile 1 trim'ni ( SHQIPJA MASTER Production)
Denisa Laska -Do 7 hile 1 trim'ni ( SHQIPJA MASTER Production)
KLARA&IDAJET HYSA-DOLA SIPER NE KODRINE_0001.wmv
KLARA&IDAJET HYSA-DOLA SIPER NE KODRINE_0001.wmv
Maya ft. Petrit Lulo - O ne maj, o ne dhjetor (Official Video)
Maya ft. Petrit Lulo - O ne maj, o ne dhjetor (Official Video)
Marjol Rrapaj -  C'te Besosh Tek Ti O Perendi-(Kushtuar Adit).
Marjol Rrapaj - C'te Besosh Tek Ti O Perendi-(Kushtuar Adit).