Kaba Lulushi + Pogonishte me Aleks Xhelili 2 11 2013
Kaba Lulushi + Pogonishte me Aleks Xhelili 2 11 2013
Kaba e Lulushit (Traditions of ALBANIA) (Luajtur në klarinetë nga Emiljano Ajdini)
Kaba e Lulushit (Traditions of ALBANIA) (Luajtur në klarinetë nga Emiljano Ajdini)
cu ngrita me nate....pogonishtja me e bukur...
cu ngrita me nate....pogonishtja me e bukur...
Takimi i pasdites - Ami dhe Ermali ne perditshmerine e trye! (26 qershor 2014)
Takimi i pasdites - Ami dhe Ermali ne perditshmerine e trye! (26 qershor 2014)
IRMA & ERANDA LIBOHOVA -  100 VJET MUZIKE
IRMA & ERANDA LIBOHOVA - 100 VJET MUZIKE
Eli Fara dhe Agron Llakaj
Eli Fara dhe Agron Llakaj
Pogonishte Korcare
Pogonishte Korcare
pogonishte korcare 2011
pogonishte korcare 2011
fredi mborjes kaba dhe pogonishte.mp4
fredi mborjes kaba dhe pogonishte.mp4
Zone e lire - Shpat Kasapi dhe Adelina Tahiri! (4 korrik 2014)
Zone e lire - Shpat Kasapi dhe Adelina Tahiri! (4 korrik 2014)
pogonishte 2013
pogonishte 2013
Pogonishte  e SHtruar Korcare
Pogonishte e SHtruar Korcare
Valle Pogonishte - albanischer Tanz=Valle
Valle Pogonishte - albanischer Tanz=Valle
MAYA & PETRIT LULO - Bilbil i malit & O ne prill,o ne dhjetor 100 VJET MUZIKE
MAYA & PETRIT LULO - Bilbil i malit & O ne prill,o ne dhjetor 100 VJET MUZIKE
Valle Popullore Shqiptare
Valle Popullore Shqiptare
POGONISHTE LIVE 2013 DJ GENTI ZIARRR
POGONISHTE LIVE 2013 DJ GENTI ZIARRR
Gjyshi edhe babi kercejn vallen''Dyshe''Duhet te punojm fort per traditat tona te shenjta!.
Gjyshi edhe babi kercejn vallen''Dyshe''Duhet te punojm fort per traditat tona te shenjta!.
Valle pogonishte ne dasem shqiptare
Valle pogonishte ne dasem shqiptare
Pogonishte nga Destan Myftari...Rrajce!
Pogonishte nga Destan Myftari...Rrajce!
Bledar Dapa -pogonishte valle new 2012
Bledar Dapa -pogonishte valle new 2012
POGONISHTE
POGONISHTE
Albanian Greek party in Greece, March 2011
Albanian Greek party in Greece, March 2011
pogonishte - valle shtruar Karaoke..Jugu
pogonishte - valle shtruar Karaoke..Jugu
Emin Duraku - Vallja e Tropojes
Emin Duraku - Vallja e Tropojes
Albanian Festival Vallja e Katjushkes
Albanian Festival Vallja e Katjushkes
Valle Pogonishte (Traditions of ALBANIA)
Valle Pogonishte (Traditions of ALBANIA)
Kolazh popullor - Eli Fara & Merita Halili
Kolazh popullor - Eli Fara & Merita Halili
Vizioni i Pasdites - Bisede me Bleona Qerreti, Pj.2 - 2 Korrik 2014 - Show - Vizion Plus
Vizioni i Pasdites - Bisede me Bleona Qerreti, Pj.2 - 2 Korrik 2014 - Show - Vizion Plus
JOVAN MINO-A.ZHUGA-POGONISHTE-LIVE-LUSHNJE 15/8/2012
JOVAN MINO-A.ZHUGA-POGONISHTE-LIVE-LUSHNJE 15/8/2012
Valle Pogonishte
Valle Pogonishte
valle pogonishte 4
valle pogonishte 4
Pogonishte (Original Version)
Pogonishte (Original Version)
Pogonishte Came ★★★★★
Pogonishte Came ★★★★★
Kur më zbret nga Voskopoja - Eli Fara
Kur më zbret nga Voskopoja - Eli Fara
Alket Nicka : ( Pogonishte valle bukur  ) :  Permet - 2012 - Live - KETULI
Alket Nicka : ( Pogonishte valle bukur ) : Permet - 2012 - Live - KETULI
Valle Jugu Pogonishte
Valle Jugu Pogonishte
valle pogonishte 3
valle pogonishte 3
POGONISHTE JUGU LIVE 2014
POGONISHTE JUGU LIVE 2014
Valle Came
Valle Came "Elenaqi"
Valle Pogonishte,Pogonishtja
Valle Pogonishte,Pogonishtja
Valle Pogonishte - Albanian Festival Worcester
Valle Pogonishte - Albanian Festival Worcester
shaban cela pogonishte live ....armandi....
shaban cela pogonishte live ....armandi....
ARTIOLA TOSKA -  KISMETIT NUK I DIHET ( Official Video HD )
ARTIOLA TOSKA - KISMETIT NUK I DIHET ( Official Video HD )
DJ TANI - Pogonishte e shtruar
DJ TANI - Pogonishte e shtruar
POGONISHTE THE ORIGINAL AND BEST ONE
POGONISHTE THE ORIGINAL AND BEST ONE
VALLE  DASMASH    POGONISHTE
VALLE DASMASH POGONISHTE
Olgera ft. 2Step - Rum dhe parfum (Official Video HD)
Olgera ft. 2Step - Rum dhe parfum (Official Video HD)
Valle treshe.wmv
Valle treshe.wmv
Merita Spahiu - Toponishtja - BonkiP
Merita Spahiu - Toponishtja - BonkiP
Valle Pogonishte
Valle Pogonishte